Hľadáte kvalitné víno? Náš sortiment je zložený z kvalitných slovenských vín z malokarpatskej vinohradníckej oblasti, pezinských a limbašských pivníc od výrobcov ako je Skovajsa , Chowaniec a Krajčírovič, Hubinský a iných popredných  slovenských výrobcov.

Fotozberňa Fotolab priamo u nás.  Tu si môžete vyzdvihnúť vyhotovené fotografie, fotoknihy, darčekové predmety z Fotolab.sk. Taktiež prijímame objednávky na Fotolab produkty.

Niektoré torty z našej ponuky...

Máte chuť na pekelný nápoj? V ponuke je kompletný sortiment energetických nápojov HELL ENERGY. Všetkých 8 druhov - classic, zero, grape, apple, letné edície - maracuja a limetka, zimné edície - kiwi a ananás-liči za dobré ceny.

Ak vás láka občas niečo vyhrať, ponúkame vám tieto žreby: Veselé zviertaká, Objav poklad, Blesková 50 , Zlatá pokladnica, Diamantová 7

Zákusky

Zákusky, ktoré vám ponúkame sú vždy čerstvé. Každý deň nám dovážajú nové zákusky. Ponúkame sortiment 80 druhov zákuskov a náš sortiment sa stále rozširuje podľa požiadaviek zákazníka. Nájdete u nás zákusky od krémových, želatinových, tvarohových , šlahačkových až po marcipánové . Prijímame objednávky aj na väčšie množstvo zákuskov na svadby, promócie, krstiny, narodeninové párty, firemné akcie a pod. 

Pozrite si niektoré z naších zákuskov: fotogaléria

NOVINKA: RAW ZÁKUSKY

Naším zákazníkom denne ponúkame nové RAW zákusky ( podľa aktuálnej ponuky), ktoré sú vyrobené z kvalitných potravín, neobsahujú múku, lepok, laktózu, ani živočíšne produkty. Výber z 25 druhov , robíme aj RAW svadobné torty alebo podľa želania - vlastné zloženie torty z rôznych druhov. Žiadne z použitých surovín neprešli tepelnou úpravou a preto si zachovali všetky vitamíny a zdraviu prospešné látky, ktoré sa varením, či pečením strácajú. Možnosť objednať aj torty podľa ponuky. 

Fotografie niektoré z naších RAW zákuskov: fotogaléria

 

 

 

 

Sladkovodné raje

Naším zákazníkom ponúkame posedenie pri novom akváriu v “amazon” štýle s objemom vody 3.370 litrov. Nájdete v ňom sladkovodné raje Potamotrygon leopoldi a Potamotrygon motoro. Okrem nich v nádrži pláva Arowana “snow white”, veľké americké cichlidy Cichla kelberi a sumce Oxydoras niger. Pre fotografie: klikni sem

Náhodné fotky z galérie

Sme na Facebooku

Nájdete nás aj na Facebooku. Všetko online, aktuálne.... 

FB profil: Cukráreň Janka Sk

Kde nás nájdete...

Nájdete nás v Dubnici nad Váhom, v obchodnom stredisku "Dubničanka" za Hotelom Kristína. Na sídlisku Centrum II. Pred cukrárňou sú dve parkoviská.

Nájdete nás na aj na Google mape:

klikni sem

PO   6:00-18:00

UT   6:00-18:00

ST   6:00-18:00

ŠT   6:00-18:00

PA   6:00-18:00

SO   7:00-18:00

NE   9:00-18:00

Sladkovodné raje u nás...

Návštevnosť

958889
DnesDnes71
VčeraVčera63
Tento týždeňTento týždeň71
Tento mesiacTento mesiac134
CelkomCelkom958889

Kontaktujte nás

Cukráreň-kaviareň "JANKA"

Obchodné stredisko "Dubničanka"

Centrum II 93/55

018 41 Dubnica nad Váhom

Mobil: 0918 618 936

email: kontakt@cukrarenjanka.sk

Mapa: klikni sem