Hľadáte kvalitné víno? Náš sortiment je zložený z kvalitných slovenských vín z malokarpatskej vinohradníckej oblasti, pezinských a limbašských pivníc od výrobcov ako je Skovajsa , Chowaniec a Krajčírovič, Hubinský a iných popredných  slovenských výrobcov.

Fotozberňa Fotolab priamo u nás.  Tu si môžete vyzdvihnúť vyhotovené fotografie, fotoknihy, darčekové predmety z Fotolab.sk. Taktiež prijímame objednávky na Fotolab produkty.

Niektoré torty z našej ponuky...

Máte chuť na pekelný nápoj? V ponuke je kompletný sortiment energetických nápojov HELL ENERGY. Všetkých 8 druhov - classic, zero, grape, apple, letné edície - maracuja a limetka, zimné edície - kiwi a ananás-liči za dobré ceny.

Ak vás láka občas niečo vyhrať, ponúkame vám tieto žreby: Veselé zviertaká, Objav poklad, Blesková 50 , Zlatá pokladnica, Diamantová 7

Káva ORO Caffé

Skvelé talianske espresso vždy po ruke - ORO Caffé.

Príďte si k nám posedieť pri talianskom espresse ORO Caffé. Ponúkame vám ristretto, espresso, cappucino - viac druhov, latte macchiatto... taktiež chuťovky ako espresso - ženšeň, espresso - guarana a espresso vhodné pre deti a tehotné ženy - espresso jačmeň. Na požiadanie vám pripravíme aj bezkofeínovú kávičku.

...viac než 20 rokov pripravuje ORO Caffé zmesi káv dovážané od najlepších svetových pestovateľov, aby ich potom pražila podľa najmodernejšej technológie spojenej s tradičnou remeselníckou strarostlivosťou. Takto vzniká talianské espresso ORO Caffé.

 

Sladkovodné raje

Naším zákazníkom ponúkame posedenie pri novom akváriu v “amazon” štýle s objemom vody 3.370 litrov. Nájdete v ňom sladkovodné raje Potamotrygon leopoldi a Potamotrygon motoro. Okrem nich v nádrži pláva Arowana “snow white”, veľké americké cichlidy Cichla kelberi a sumce Oxydoras niger. Pre fotografie: klikni sem

Náhodné fotky z galérie

Sme na Facebooku

Nájdete nás aj na Facebooku. Všetko online, aktuálne.... 

FB profil: Cukráreň Janka Sk

Kde nás nájdete...

Nájdete nás v Dubnici nad Váhom, v obchodnom stredisku "Dubničanka" za Hotelom Kristína. Na sídlisku Centrum II. Pred cukrárňou sú dve parkoviská.

Nájdete nás na aj na Google mape:

klikni sem

PO   6:00-18:00

UT   6:00-18:00

ST   6:00-18:00

ŠT   6:00-18:00

PA   6:00-18:00

SO   7:00-18:00

NE   9:00-18:00

Sladkovodné raje u nás...

Návštevnosť

983732
DnesDnes12
VčeraVčera58
Tento týždeňTento týždeň152
Tento mesiacTento mesiac2057
CelkomCelkom983732

Kontaktujte nás

Cukráreň-kaviareň "JANKA"

Obchodné stredisko "Dubničanka"

Centrum II 93/55

018 41 Dubnica nad Váhom

Mobil: 0918 618 936

email: kontakt@cukrarenjanka.sk

Mapa: klikni sem